Contact Nepal

Douwe Kiran Soeting

Initiatiefnemer

douwe@creativenepal.nl
t: +977 9808 765 231 (np)
t: +31 68 115 1166 (nl)

Contact Nederland

Joost van Riel

Voorzitter

joost@creativenepal.nl
t: +31 61 425 6439 (nl)

Contact Nederland

Connor Schatz

Secretaris

connor@creativenepal.nl
t: +31 64 118 4606 (nl)

Contact Nederland

Krien Soeting

Penningmeester

krien@creativenepal.nl
t: +31 62 516 2804 (nl)

Contact

Annemijn Mors

Vrijwilligster – Auteur

annemijn@creativenepal.nl
t: +31 63 860 1698‬ (nl)

 

Contact

Jessie de Wild

Vrijwilligster – Auteur

jessie@creativenepal.nl
t: +31 63 106 5437 (nl)

Voor vragen of opmerkingen, laat een bericht achter

Privacyverklaring

3 + 6 =

Gebruik de onderstaande links en steun gratis de aangesloten initiatieven

Lekker winkelen zonder zorgen - Gratis verzending en retour
Shares
Share This
My title page contents